Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981): Motiv med par och fiolspelare vid källa, signerad samt daterad 72, olja på duk, ca 119x59 cm
774742
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här