Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, Louis XVI, fodral med träskuren dekor, bemålad och förgylld, arkitektoniskt uppbyggt fodral med allegoriska skulpturer och blomsterurna, hel- och halvslag, höjd 52 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, nyckel, pendel och mindre delar av dekor saknas

774744

2020-05-30