Figurin Lisa Larson
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISA LARSON, figurin, Gustavsberg, stengods, tillverkad 1966-79, ur serien "Stora Zoo", föreställande känguru, etikettmärkt, höjd ca 25 cm
Slitage, smärre glasyrborfall/ nagg på känguruns mage, känguruunge saknas
774763
2020-05-21