Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIOGRAFSTOLAR alt. teaterstolar, 1-par, 1900-talets mitt, klädda i brunt sammetstyg, betsat trä, längd ca 110, rygghöjd ca 85 cm
Bruksslitage, fläckar, repor, bristningar i tyg
774766
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här