Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets tredje kvartal, Lani Möbler, Malmö, grön möbelklädsel i ull, rund sittplymå med förvaringsutrymme undertill, ettikett "Lani Kvalitetsmärkt", rygghöjd ca 90, sitthöjd 34 cm
Smärre ålders- och bruksrelaterat slitage på klädsel
774768
2020-05-21