Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-tal, teak, 4 lådor med skålhandtag, gråmåade sidor och front, höjd ca cm

Bruksslitage, ställvist skavd färg

774770

2020-05-21