Möbelgrupp rotting
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÖBELGRUPP, 10 dlr,1900-talets slut, rotting samt bambu, bestående av: 1 bord med glasskiva, 6 fåtöljer med löstagbar textilklädsel, 2 fotpallar, 1 sidobord med glasskiva, höjd på bord ca 90, diamater 65, sitthöjd ca 40, höjd på sidobord och fotpallar ca 36, diamater 40 cm, sidobordet med glasskiva
Bruksslitage
774774
2020-05-25