Möbelgrupp rotting

Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÖBELGRUPP, 10 dlr,1900-talets slut, rotting samt bambu, bestående av: 1 bord med glasskiva, 6 fåtöljer med löstagbar textilklädsel, 2 fotpallar, 1 sidobord med glasskiva, höjd på bord ca 90, diamater 65, sitthöjd ca 40, höjd på sidobord och fotpallar ca 36, diamater 40 cm, sidobordet med glasskiva

Bruksslitage

774774

2020-05-25