465 - Wedgwood Jasperware urna

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEDGWOOD, urna, jasperware, England, 1800-tal, mediciformad, med hänklar, antikiserande dekor mot svart fond, höjd ca 13 cm

Smärre slitage

774782

2020-08-21