465 - Wedgwood Jasperware urna
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
WEDGWOOD, urna, jasperware, England, 1800-tal, mediciformad, med hänklar, antikiserande dekor mot svart fond, höjd ca 13 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
774782
Päivämäärä:
2020-08-21