466 - Basalt ware fat och vas

466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas
466 - Basalt ware fat och vas

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, VAS, 2 dlr., basalt ware, England, 1800-tal, fatet Wedgwood, höjd ca 5,5-11,5 cm

Smärre slitage

774786

2020-08-21