Björn Rosendal Blandteknik

Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): komposition med lejon, signerad samt daterad 65, blandteknik på pannå, ca 96x67 cm, ej ramad

774809

2020-05-26