Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUKRI, 1800-tal, nätskuret grepp, läderklädd balja, längd ca 51 cm
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar
Balja med skador, mindre hack på klinga
774819
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här