Kukri

Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUKRI, 1800-tal, nätskuret grepp, läderklädd balja, längd ca 51 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Balja med skador, mindre hack på klinga

774819

2020-05-24