Bord
2020-05-22
774823
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets andra hälft, trä och iläggningar av kamelben, höjd ca 63, diameter 61 cm
Smärre slitage