Matsalsmöbel

Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 1900-talets andra hälft, matbord, 6 stolar samt 2 karmstolar, bordet med 2 iläggsskivor, fanerat i mahogny, bordets höjd ca 76, 200x98, iläggsskivorna 55 vardera, stolarnas sitthöjd 48 cm

774831

2020-05-21