Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Vintermotiv", signerad och daterad Axel Sjöberg 1933, akvarell, ca 46x58 cm

774833

2020-05-21