Miniatyrbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad i valnötsimitation, svarvade dragknoppar, höjd ca 38, 33x16 cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

774848

2020-05-21