559 - Fåtölj med ottoman
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÅTÖLJ och FOTPALL/ottoman, Howardmodell, lösa sitt- och ryggplyåer, textilklädsel, svarvade framben med hjultrissor i mässing, 2000-tal, höjd ca 82 sitthöjd 40 cm, ottomanens höjd ca 35, 80 x 50 cm
Bruksslitage
774863
2020-08-21