559 - Fåtölj med ottoman

559 - Fåtölj med ottoman
559 - Fåtölj med ottoman
559 - Fåtölj med ottoman
559 - Fåtölj med ottoman
559 - Fåtölj med ottoman
559 - Fåtölj med ottoman

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJ och FOTPALL/ottoman, Howardmodell, lösa sitt- och ryggplyåer, textilklädsel, svarvade framben med hjultrissor i mässing, 2000-tal, höjd ca 82 sitthöjd 40 cm, ottomanens höjd ca 35, 80 x 50 cm

Bruksslitage

774863

2020-08-21