Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINBORD, betsad mahogny, mässingsdetaljer, glas, öppningsbar skiva / lock med gångjärn,1900-tal, England, höjd ca 52, 100 x 59 cm
Bruksslitage, bärhandtag saknas
774867
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här