560 - Vitrinbord England

560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England
560 - Vitrinbord England

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINBORD, betsad mahogny, mässingsdetaljer, glas, öppningsbar skiva / lock med gångjärn,1900-tal, England, höjd ca 52, 100 x 59 cm

Bruksslitage, bärhandtag saknas

774867

2020-08-21