561 - Howardsoffa

561 - Howardsoffa
561 - Howardsoffa
561 - Howardsoffa
561 - Howardsoffa
561 - Howardsoffa
561 - Howardsoffa

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Howardmodell, textilklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer, svarvade framben med hjultrissor i mässing, K A Roos, 2000-tal, höjd ca 90, sitthöjd, 40, längd 155 cm

Bruksslitage

774872

2020-08-21