1335 - Sigillstamp bergkristall

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGILLSTAMP, bergkristall, 1800-tal, i form av en oval urna med två hänklar, höjd 10,5 cm

skador

774877

2020-08-23