Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID JÖVINGER (1894-1976): Motiv med bro och båtar, signerad samt daterad 1948, olja och kol på pannå, ca 52x76

774880

2020-05-31