562 - Brickbord / sidobord 1 par

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD / SIDOBORD, 1 par, oval form, betsad mahogny med dekor i intarsia, mässingshandtag, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 57, 62 x 44 cm

Bruksslitage

774883

2020-08-21