1338 - Charner med emaljmålning

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMALJMÅLNING, infattad i ett innerlock med charner till dosa, förgylld metall, oval emaljmålning föreställande dam med hund, 6x4,7 cm

slitage

774885

2020-08-23