Klubbat för:
5 400 SEK
1 000 SEK
EMALJMÅLNING, infattad i ett innerlock med charner till dosa, förgylld metall, oval emaljmålning föreställande dam med hund, 6x4,7 cm
slitage
774885
2020-08-23