Bord jugend

Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

LAMPBORD/ SIDOBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, uppfällbar och vridbar skiva med dekor av intarsia, sarg med låda, beslag i gulmetall, underliggande hyllplan, höjd ca 77, 58x41,5 cm, mått skiva i utfällt läge ca 58x83 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, något solblekt,

774886

2020-05-22