563 - Hög byrå England

563 - Hög byrå England
563 - Hög byrå England
563 - Hög byrå England
563 - Hög byrå England
563 - Hög byrå England
563 - Hög byrå England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, hög modell, s k tallboy, fanerad i betsad ek, 12 lådor med mässingshandtag, låslist, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 188, 55 x 40 cm

Bruksslitage

774891

2020-08-21