1340 - Miniatyrmålningar 2 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets första hälft, ovala med förgyllda ramar, en föreställande en ung man, en infattad i en svart träram föreställande en man, målningarna 6,5x5 resp. 8x6,5 cm
slitage
774893
2020-08-23