1340 - Miniatyrmålningar 2 st

1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st
1340 - Miniatyrmålningar 2 st

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets första hälft, ovala med förgyllda ramar, en föreställande en ung man, en infattad i en svart träram föreställande en man, målningarna 6,5x5 resp. 8x6,5 cm

slitage

774893

2020-08-23