1341 - Miniatyrmålningar 2 st
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets början, ovala, en föreställande en ung man i uniform, en föreställande en dam, 4,5x3,5 resp. 7x6 cm
Enl uppgift på baksidan föreställande Krigsrådinnan Marie Louise af Segerström 1787-1867
slitage den första med spricka
774897
2020-08-23