1341 - Miniatyrmålningar 2 st

1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st
1341 - Miniatyrmålningar 2 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets början, ovala, en föreställande en ung man i uniform, en föreställande en dam, 4,5x3,5 resp. 7x6 cm

Enl uppgift på baksidan föreställande Krigsrådinnan Marie Louise af Segerström 1787-1867

slitage den första med spricka

774897

2020-08-23