1342 - Miniatyrmålningar 2 st 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1700-talets slut, ovala, en föreställande en dam i profil, 5x4 cm, en föreställande en herre vid skrivbord, förgylld ram i träram, 9x7,5 cm

slitage den förstnämnda i fodral där locket saknas

774898

2020-08-23