566 - Stol England 1800-tal

566 - Stol England 1800-tal
566 - Stol England 1800-tal
566 - Stol England 1800-tal
566 - Stol England 1800-tal
566 - Stol England 1800-tal
566 - Stol England 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, Regency / Sheraton, massiv bonad mahogny med skinnklädd sits, 1800-talets första hälft, höjd ca 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare skinnklädsel

774901

2020-08-21