567 - Dubbelskrivbord 1800-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, partners desk, fanerat i mahogny, 2 lådor på vardera långsida, svarvade ben med hjultrissor i mässing, England 1800-tal, höjd 71,5 , 135 x 102 cm

Bruksslitage

774902

2020-08-21