Stefan Gip Ba-serien barnmöbel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEPHAN GIP, 3 stolar samt bord, BA-serien, Skrivrit, i bok samt skrivyta i grön laminat, Herbert Andersson, Gärsnäs, 1960-tal, bord höjd ca 54 cm, ca 120x75 cm, stol sitthöjd ca 32/36 cm

Bruksslitage samt stol med skada

774912

2020-05-21