Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLAFFBORD, rokokostil, tidigt 1900-tal, med låda, betsad ek, höjd ca 74, bredd 96, total längd 97 cm

Ett ben med spricka upptill, bruks och åldersrelaterat slitage

774922

2020-05-22