Marianne Ågren

Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Dukad bord med havsutsikt", signerad Marianne Ågren, olja på duk, oramad, ca 80x78 cm

774926

2020-05-21