Aron Gerle

Aron Gerle
Aron Gerle
Aron Gerle
Aron Gerle
Aron Gerle
Aron Gerle

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARON GERLE (1860-1930): Vinterlandksap, signerad Aron Gerle, olja på pannå, ca 56x90 cm

774929

2020-05-23