838 - Porslin i form av frukt och grönsaker

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR MED LOCK, VAS, 9 dlr, porslin, i form av frukt, grönsaker och krabba, varierande tillverkare, 1900-tal, höjd ca 5-17 cm

Nagg

774931

2020-08-22