839 - Gräddkannor glas 1800-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNOR, 14 st., glas, 1800-tal, "Rydberg" samt slipad dekor, höjd ca 9-18 cm

Nagg, smärre slitage

774939

2020-08-22