840 - Kannor och gräddkannor i porslin

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, GRÄDDKANNOR, 15 st, porslin, 18/1900-tal, av varierande tillverkare bland annat Höganäs, höjd ca 8-20 cm

Nagg, spricka

774942

2020-08-22