PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

6 000 SEK

P.G THELANDER, (född 1936): "Kvinna med svampar", signerad och numrerad PG Thelander, 53/100. färgetsning, bladmått ca 65x78 cm

774944

2020-05-22