Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
P.G THELANDER, (född 1936): "Kvinna med svampar", signerad och numrerad PG Thelander, 53/100. färgetsning, bladmått ca 65x78 cm
774944
2020-05-22