842 - Figurin porslin

842 - Figurin porslin
842 - Figurin porslin
842 - Figurin porslin
842 - Figurin porslin
842 - Figurin porslin
842 - Figurin porslin

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, 1800-talets slut, i form av cirkusbjörn med apa, polykromt bemålad, höjd ca 15 cm

Lagning

774948

2020-08-22