Katar
Klubbat för:
32 000 SEK
6 000 SEK
KATAR, indisk, 1800-tal, Jamadhar Sehlikaneh, med tre blad, varav de två yttersta med förgylld dekor, fäste i stål med förgylld dekor, längd ca 39 cm, med balja
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar
Slitage
774952
2020-05-24