844 - Krautheim Bavaria teservis

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TESERVIS, 22 dlr., porslin, Krautheim, Bavaria, Tyskland, 1900-talets mitt, bestående av: 7 koppar med fat, 12 assietter, tekanna, gräddkanna samt sockerskål

Nagg

774954

2020-08-22