Klubbat för:
9 600 SEK
10 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, s k wingback chair, Queen Anne / rokoko, skuren bonad ek, textilklädsel, 1700-/1800-tal, höjd ca 124, sitthöjd 50 cm
Bruksslitage, omklädd i modern textil
774956
2020-08-21