955 - Glassköljare 1800-tal

955 - Glassköljare 1800-tal
955 - Glassköljare 1800-tal
955 - Glassköljare 1800-tal
955 - Glassköljare 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSKÖLJARE, 8 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-tal, fasettslipad dekor, höjd ca 8, diameter 11 cm

Nagg, slitage

774958

2020-08-22