569 - Biblioteksstege England

569 - Biblioteksstege England
569 - Biblioteksstege England
569 - Biblioteksstege England
569 - Biblioteksstege England
569 - Biblioteksstege England
569 - Biblioteksstege England

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, betsad mahogny, metalldetaljer i mässing och lättmetall, 1900-tal, England, höjd ca 127, högsta steg 115 cm

Proveniens
Skottorps slott

Bruksslitage

774961

2020-08-21