571 - Öronlappsfåtölj England

571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England
571 - Öronlappsfåtölj England

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, s k wingback chair, Queen Anne-/rokokostil, bonad träskuren ek, stoppad, sits med resårspiralen, klädd i Pierre Frey tyg, 1900-tal, England, höjd ca 127, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, omklädd i modern textil

774971

2020-08-21