Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Figurkompostioner (förlaga till målning i Stockholms stadshus), signerad samt daterad 16, akvarell, ca 39x86 cm

Hörnnagg, hål efter stift, nagg

774975

2020-05-22