Ellinor Taube oljemålning
Vollendet
2020-05-22
774982
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ELLINOR TAUBE (1930-1998): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 57x53 cm